Na této stránce naleznete seznam účastníků 3. ročníku.

Pro platbu startovného prosím použijte náš transparentní účet: 10620190/5500. Výše startovného je 800 Kč na osobu.

Přehled plateb na transparentním účtu

Seznam účastníků 1. ročníku (Krkonoše)

Celkem přihlášeno týmů: 60
Název týmuJméno prvního závodníkaJméno druhého závodníkaVyber délku závoduZájem o ubytováníSchváleno
Pohodářky v běhu Eva Toráková Christiane Pánková SEMILONG (30 km) ANO - pá/so ANO
tbd ANGELINA UVALIYEVA JAKUB HEJTMÁNEK SEMILONG (30 km) ANO - oba dny ANO
ŠNECI Petr Zelenka Jindřich Zmidloch LONG (50 km) ANO - oba dny ANO
Bolest Tomáš Němčík Jiří Zeman BIKE (62 km) ANO - oba dny ANO
Puštíci Helena Souchová Lukáš Heřman SEMILONG (30 km) ANO - oba dny ANO
Nazev_tymu_final_v47_last(3)_upload-copy (Autosaved).xlsx Miroslav Boček Dominika Langrová SEMILONG (30 km) ANO - oba dny ANO
Broží nadělení Jan Brožek Petr Brožek SEMILONG (30 km) ANO - pá/so ANO
Dojdem nebo pojdem Tereza Ondroušková Petr Pejpal SEMILONG (30 km) ANO - oba dny ANO
Rychlá dvojka (prej :-D) Michaela Dlabačová Pavel Kačírek BIKE (62 km) ANO - oba dny ANO
Lineárně nezávislí Julie Alexandridisová Michael Kučera LONG (50 km) ANO - oba dny ANO
Horští Orli Matěj Hora Josef Orel LONG (50 km) ANO - oba dny ANO
The Home Office Rats (THOR) Pavel Hruška Martina Machatová LONG (50 km) ANO - oba dny ANO
Kaktus a Sukulent Lenka Kordačová Eliška Leharová SEMILONG (30 km) ANO - oba dny ANO
Kráska a zvíře Andrea Názerová Tomáš Rozlílek SEMILONG (30 km) ANO - pá/so ANO
Tak já nevim Alena Malá Vojtěch Bodis LONG (50 km) ANO - oba dny ANO
A.H. Riise Raiffrum Milan Voldřich Marek Jungman SEMILONG (30 km) ANO - oba dny ANO
Zvítězit, nebo zemřít! Marek Látal Martin Srbek SEMILONG (30 km) ANO - so/ne ANO
Kopr Mariya Timofeeva Sergej Stamenov BIKE (62 km) ANO - oba dny ANO
do třetice všeho dobrého a zlého Tereza Štípková Michaela Frayerová SEMILONG (30 km) NE ANO
Šišouni Anna Strecková Dana Kováčová SEMILONG (30 km) ANO - oba dny ANO
eBanka Ondřej Hák Petr Štětka LONG (50 km) ANO - oba dny ANO
Mam zlto zeleno modre kolo a dres Patrik Biňovský . BIKE (62 km) ANO - oba dny ANO
Poslední let Martin Lehký Ondřej Labuť LONG (50 km) ANO - oba dny ANO
CoRe Dana Rieglová Jan Bureš SEMILONG (30 km) ANO - oba dny ANO
M&H Michaela Hrušková xxxx xxxxxxx BIKE (62 km) ANO - oba dny ANO
ttnz Lukas Hlůže Barbora Seidlová LONG (50 km) ANO - oba dny ANO
Střely z Holic Jan Bartoníček Roman Hlava LONG (50 km) ANO - oba dny ANO
Máme rádi zvířata Radek Kocman Katerina Melicharová LONG (50 km) ANO - oba dny ANO
Nebuď tak hrr Petr Nováček Libor Stehlík BIKE (62 km) ANO - pá/so ANO
Fast slow motion Martin Šparlinek Bohumil Jakoubek SEMILONG (30 km) ANO - oba dny ANO
Chromé gazely Dana Havlínová Lucie Jungová LONG (50 km) ANO - oba dny ANO
Walkers Jana Broučilová Radek Jirava SEMILONG (30 km) ANO - so/ne ANO
Zašlapeme, uvidíme Jan Janík Jan Janík BIKE (62 km) ANO - pá/so ANO
Odvážné kartářky Martina Raková Radka Musilová SEMILONG (30 km) ANO - oba dny ANO
"Mergers walkers" Vera Krejcickova Ludek Hruby SEMILONG (30 km) ANO - oba dny ANO
Erzgebirge Lauf-Mannschaft Michal Plzák Ondřej Lahovský LONG (50 km) ANO - oba dny ANO
Slow Race Lukáš Penkala . BIKE (62 km) ANO - oba dny ANO
Ťažko povedať Jaroslav Horváth Jakub Stuchlík LONG (50 km) ANO - oba dny ANO
Pivo neni prostoj Miloš Hrachovec Adam Ritter BIKE (62 km) ANO - oba dny ANO
4 Promile Jaromír Mikeš Veronika Holzknechtová SEMILONG (30 km) ANO - oba dny ANO
Bačkoráci Věra Bačkovská Pavel Bačkovský SEMILONG (30 km) ANO - oba dny ANO
Jaroslav Řehák Jaroslav Řehák BIKE (62 km) ANO - so/ne ANO
Lost in the woods Hana Pastrňáková * BIKE (62 km) ANO - so/ne ANO
Hobby Runners Marek Bergauer Magdaléna Čejková LONG (50 km) ANO - oba dny ANO
Bikeři v pochodu Petr Sentenský Jakub Šedivý SEMILONG (30 km) ANO - so/ne ANO
Vida ho! Martin Zapadlo BIKE (62 km) ANO - oba dny ANO
Tomáš Vörös Tomáš Vörös - BIKE (62 km) ANO - pá/so ANO
Růžoví králíčci Jan Radvanovský Rostislav Kučera LONG (50 km) ANO - oba dny ANO
1+1 Anna Petra SEMILONG (30 km) ANO - oba dny ANO
To dáme Ivana Součková Pavel Souček SEMILONG (30 km) ANO - so/ne ANO
Fake It Till You Make It Jana Kročilová Anna Junková SEMILONG (30 km) ANO - so/ne ANO
Zadýchaný výdech Iva Houserová Martin Vávra SEMILONG (30 km) ANO - oba dny
Duo Nymandos Martin Herzog Robin Löser SEMILONG (30 km) ANO - oba dny
Vojtěch Vaněček Vojtěch Vaněček . BIKE (62 km) ANO - pá/so
RB bike team 1 František Ježek Vojtěch Vaněček BIKE (62 km) ANO - pá/so
3. Klub Hašmapoch B Martin Pochopin Štěpán Hájek LONG (50 km) ANO - so/ne
Koblížci Sebastian Habeš Jaromír Křížek SEMILONG (30 km) NE
David Grym David Grym - BIKE (62 km) ANO - oba dny
treash Milan Neužil Jakub Hlíza SEMILONG (30 km) ANO - oba dny
Horsti orli Martin Hanek Josef Orel LONG (50 km) ANO - oba dny