Zajímají vás výsledky prvního ročníku? Tak klikni sem Výsledky (1. ročník)

Úsek 1 Úsek 2 Úsek 3
Název týmu Bežec 1 Bežec 2 distance čas pořadí čas pořadí čas pořadí CELKOVÝ ČAS CELKOVÉ POŘADÍ
1 Horský koně Petr Koňák LONG 1:20 1 1:42 1 1:38 3 4:40 0
52 eBanka Karel Šlajer Pavel Marek LONG 1:22 2 1:43 2 1:48 4 4:53 1
67 Šnek a kartáč Plzák Michal Petr Štětka LONG 1:22 2 1:47 4 2:08 11 5:17 2
56 MaPet Martin Gaisler Petr Vašek LONG 1:26 4 1:47 4 2:17 17 5:30 3
68 Co?! Mno… Patrik Biňovský Vladimír Bálint LONG 1:32 5 2:09 10 2:10 11 5:51 4
64 Kdybych to byl býval věděl, tak bysem sem nechodil Simona Horáčková Vít Krichl LONG 1:36 7 2:07 7 2:11 13 5:54 5
16 Hoďte přes něj deku, nebo ho zabiju! Michal Souček Miroslav Hrouzek LONG 1:38 9 2:08 9 2:14 15 6:00 6
19 Fast slow motion Martin Šparlinek Dora Carvan LONG 1:35 6 2:14 11 2:11 13 6:00 7
29 ZTRATILI JSME CHRESTÝŠE Jan Streichsbier Dominik Růžička LONG 1:37 8 2:05 6 2:24 19 6:06 8
72 Dokop už toho Štěpána nech ide…. Martin Pochopin Štěpán Hájek LONG 1:38 9 2:07 7 2:25 21 6:10 9
8 Pivo je náš pohon Jakub Kučeja Kateřina Ruszová LONG 1:45 12 2:27 12 2:23 18 6:35 10
62 RISK je Zisk Jaromír Sladkovský Michal Ondruška LONG 1:56 13 2:36 14 2:28 22 7:00 11
65 Raketové žabky Jakub Stuchlík Andrej Uhliarik LONG 2:04 15 2:35 13 2:30 23 7:09 12
42 Nohy v prdeli Petr Jarosil Jakub Klášterka LONG 1:40 11 2:45 16 3:05 34 7:30 13
33 Trancaci Michal Sviba Karel Ponocný LONG 2:05 17 3:04 20 2:31 24 7:40 14
10 Šneci Petr Zelenka Jindřich Zmidloch LONG 2:15 22 2:56 18 2:36 25 7:47 15
18 doJDEM DO cíLE BEZpečně Ondřej Labuť Martin Lehký LONG 2:01 14 2:40 15 3:12 37 7:53 16
2 Výlet s bludičkou Julie Alexandridisova Lukas Hluze LONG 2:27 23 2:45 16 2:50 30 8:02 17
7 PAT&MAT Pavlínka Voreková Maroš Hrnčiar + Pepa Orel LONG 2:11 20 3:03 19 3:01 33 8:15 18
15 Ženy v běhu Kristýna Minářová Jakub Sehnal LONG 2:04 15 3:22 23 3:21 45 8:47 19
6 Promarněná šance Věra Krejčíčková Martin Hanuš LONG 2:07 19 3:15 22 3:35 49 8:57 20
26 Názvu Nehodné Družstvo Martin Vávra Iva Houserová LONG 2:13 21 3:12 21 4:07 52 9:32 21
61 Halušky Carbonara Martin Hatala Hubert Kincl LONG 2:43 26 3:32 25 3:25 46 9:40 22
27 Metodika Walkers Petr Pejpal Jan Slanář LONG 2:06 18 3:31 24 4:09 53 9:46 23
13 FANDA tým Marie Wahlová Veronika Holzknechtová LONG 2:36 24 1:43 2 5:31 62 9:50 24
58 LOUDING….. Arina Zelinscaia Jan Michelfeit LONG 2:38 25 3:50 26 3:33 48 10:01 25
54 Happy Office Rats Pavel Hruška Martina Machatová LONG 2:46 27 3:58 27 4:14 54 10:58 26
9 NePi SaMa Martina Nehasilová Alexander Piršč LONG 3:08 29 4:10 30 4:37 57 11:55 27
60 Microběžky Simona Macholová Marta Kubínová + Adéla Kosinová LONG 3:08 29 4:07 28 4:40 58 11:55 28
73 Milan pospíchá si užít Milan Neužil Kateřina Pospíšilová LONG 2:52 28 4:08 29 KONEC NA 2. OBČERSTV.
36 Wolfpack Marek Duchoslav Pavel Kočí SHORT 1:08 1 1:33 2 2:41 1
32 CoRe Jan Bureš Dana Rieglová SHORT 1:17 3 1:54 5 3:11 2
46 TomTom Tomáš Procházka Tomáš Polák SHORT 1:15 2 2:05 9 3:20 3
14 Corp cyklisti František Ježek Vojtěch Vaněček SHORT 1:20 4 2:01 7 3:21 4
40 Pasr & Koc Marek Bergauer Monika Koubová SHORT 1:35 7 2:00 6 3:35 5
28 Manželata Martina Šmídková Ondřej Šmídek SHORT 1:35 7 2:02 8 3:37 6
63 Zvítězit, nebo zemřít Marek Látal Martin Srbek + Veronika Toncarová SHORT 1:28 5 2:15 16 3:43 7
43 Slimáci Peter Pospíšil David Pospíšil SHORT 1:36 11 2:08 9 3:44 8
25 Broží nadělení Jan Brožek Eliška Brožková SHORT 2:28 29 1:18 1 3:46 9
49 Nejlepší nakonec! Daniela Chvátalová Mária Papcúnová SHORT 1:35 7 2:24 19 3:59 10
24 PePa Pavla Šimková Petr Šimek SHORT 1:36 11 2:37 26 4:13 11
38 Blonďatý rajčata Petra Kočanová Petra Schwabová SHORT 1:34 6 2:39 27 4:13 11
41 Lenochodi Sandra Loudová Jan Michek SHORT 1:41 14 2:41 28 4:22 13
22 Pomalu a blaženě Denisa Kadlečková Jozef Juhas SHORT 1:51 15 2:44 29 4:35 14
23 To dáme Ivana Součková Pavel Souček SHORT 1:38 13 3:15 41 4:53 15
51 Důchodci 🙂 Tomáš Svoboda Jan Dudař SHORT 1:35 7 3:19 44 4:54 16
70 Astra Ondřej Venhoda Petr Muller SHORT 2:10 20 2:55 31 5:05 17
57 Tři Grácie / Krásně a (možná) rychle Barbara Tutass Iveta Walderová + Lucie Ketnerová SHORT 1:55 16 3:11 36 5:06 18
66 Patrikova výzva Tomas Jelinek Martin Svobodny SHORT 2:11 21 2:55 31 5:06 18
31 Jyrka Babyca Jakub Večerka Jan Šrédl SHORT 2:09 19 3:13 38 5:22 20
21 Druhý pokus Terezka Štípků Michaela Frayerů SHORT 2:13 22 3:14 40 5:27 21
3 Hostík Filip Vojáček Ecaterina Sudoma SHORT 2:21 24 3:08 35 5:29 22
37 Freestyle Lukáš Svoboda Lenka Svobodová SHORT 2:13 23 3:18 43 5:31 23
4 Na pohodu Jan Cupa Natália Tkáčová SHORT 2:06 18 3:26 47 5:32 24
45 Neposlušný kecky Picková Eva Oksana Jusupova SHORT 1:55 16 3:37 50 5:32 24
35 ALE + Umřem spolu Alice Kobiánová Lenka Koryčanová + Barbora Vančurová SHORT 2:21 24 3:13 38 5:34 26
55 Gedžitky Magda Morťaniková Dana Havlínová SHORT 2:26 28 3:17 42 5:43 27
50 Spolu to zvládnem Hana Šišková Martin Šiška SHORT 2:21 24 3:41 51 6:02 28
5 dycky LSD Ladislav Štěpánek Jakub Hejtmánek SHORT 2:34 30 4:27 55 7:01 29
11 Holky z CC Daniela Mokrá Jana Frýdlová SHORT 2:22 27 4:42 59 7:04 30
30 Impaired Jana Korbelová Blanka Pochobradská + Petra Folwarczna SHORT 2:38 31 4:35 56 7:13 31
12 Kaktus a sukulent Lenka Kordačová Eliška Leharová SHORT 3:09 33 4:50 60 7:59 32
17 Máša a medvěd Zuzana Pipková Mariya Timofeeva SHORT 3:02 32 5:19 61 8:21 33