RaiffRun 2024
Kolo 70km
Dlouho jsme odolávali, ale nakonec nás přátelé kol všeho druhu přesvědčili, že do našeho repertoáru máme zařadit také cyklo soutěž. Letos to bude potřetí a po zkušenostech z loňského roku jsme trať o trochu prodloužili. Když jsme doběhli 50km a v cíli se povalovali cyklisté, kteří to měli za 3 hodiny, se slovy kde jste? Tady se nudíme. No prostě letos Vás čeká 70 km a jestli si z běžců budete opět utahovat, tak vám to za rok opět prodloužíme 😊
Na trase budete mít dvě občerstvovací stanice. Sledujte počasí a podle toho si připravte zásoby pití.
Detail
Pravidla závodu
  1. Jedná se o závod organizovaný partou nadšenců a pokud se zúčastníš, účastníš se zcela dobrovolně. Sám umíš posoudit, že jsi zdravotně způsobilý. Tzn. každý startující se účastní na vlastní riziko. A pokud se na závod necítíš, můžeš nám pomoci s jeho organizací. Hledáme dobrovolníky na občerstvovací stanice a do cíle závodu.
  2. Na start cyklo závodu se mohou postavit i jednotlivci. Trasa je vedena po zpevněných cestách, šotolinách i trailech s kořenama, proto rozhodne zvažte využití trekových a MTB kol. My půjdeme na hardtailech!
  3. Každý účastník musí dorazit do cíle pouze s využitím vlastních sil.
  4. Účastník musí být zaměstnancem, nebo známým někoho z RBI (tedy RBCZ, RLCZ, RIS, Equa, RSTS...)
  5. Budete se pohybovat v lese a proto vás chceme požádat, abyste se chovali jako lidé. Neodhazujeme odpadky a pohybujeme se jen po vyznačených tratích (závod vede jen přes turistické trasy). Pokud během závodu vygenerujete přece jen nějaké odpadky, na občerstvovacích stanicích či případně v cíli budou připraveny odpadkové koše.
  6. Pokud budete mít na trati problém (zdravotní či jakýkoliv jiný), ihned kontaktujte organizátory na čísle, který dostane ve startovním balíčku před začátkem závodu.
  7. Startujícímu bude povoleno zúčastnit se závodu, pokud prokáže před startem, že má povinnou výbavu - mobilní telefon s číslem, který uvedl při registraci (plně nabitý, ideálně s powerbankou), reflexní prvek, cyklo helmu a ze startovního balíčku mapu závodu. Doporučujeme i základní lékařské vybavení (obvaz, alobalovou fólii).
  8. Pokud dostanete pocit, že závod nedokončíte, máte dvě možnosti, dojděte na nejbližší občerstvovací stanici, kde dostanete informaci, jak se dostat zpět do civilizace. A to pomocí veřejné dopravy nebo společně s pomocníky, kteří budou na této stanici.
  9. Na občerstvovacích stanicích se musí startující nahlásit. Toto je primárně určeno ke kontrole, že všichni účastníci projeli přes tuto stanici.
Další informace

lokalita
– Jizerské Hory – ubytování zajišťujeme hromadně v hotelu Semerink https://www.hotel-semerink.cz/ 
datum
– 7.9.2024. Příjezd možný již 6.9.2024
distance
– Cyklo 75km Start i Cíl v blízkosti hotelu Semerink. Jedna až dvě občerstvovací stanice.
startovné
–v letošním roce jsme startovné zaokrouhlili na rovných 1000 Kč/ osoba neboli 2000 Kč za běžecký tým. Startovné posílejte na transparentní účet 10620190/5500. Pomůže nám, pokud uvedete do poznámky název vašeho týmu. V ceně startovného je:
    – Ubytování od pátku do neděle. V přihlášce nám specifikujte zda budete chtít ubytování na oba dny
    – Snídaně a večeře v sobotu, Snídaně v neděli, jídlo a pití na občerstvovačkách
    – Organizační zajištění celé akci

Mapa závodu
Časový rozvrh
Pátek 6.9.2024
17:00 - 20:00
Registrace 
18:00 - 21:00
Večeře - inviduálně
Sobota 7.9.2024
7:00 - 8:30
Snídaně
7:30 - 12:30
Start závodu podle startovací listiny

12:30 - 17:00
Doběh závodníků
17:30
Konec závodu
18:00
Večeře formou rautu
Neděle 9.9.2024
7:30 - 8:30
Snídaně
9:00
Odjezd
Patrik
Mám doma 5 ženských různých velikostí a zralosti, a právě proto jsem zanícený běžec na dlouhé tratě a triatlonista.
Petr
Mám rád soutěživost, běhání a týmovost. Když to smícháte dohromady je z toho Raiffrun.
Sledujte nás na instagramu a facebooku!
hello world!