RaiffRun 2024
Výsledky závodů.

Semilong

PořadíJméno týmuJméno 1.členaJméno 2.členaČas startuČas doběhuČas běhu celkemTyp závoduPoznámka
1SPONA TepliceHelena SouchováLukáš Heřman12:34:0017:05:0004:31:00Semilong
2Ultra poprvéPetra PomahačováOlda Novák11:15:0015:56:0004:41:00Semilong
3Divoká klisna a unavené hříbátkoJana JoskováTomáš Kavalír12:34:0017:27:0004:53:00Semilong
4Hodně budeš někdeKristýna MinářováIvana Skupinová11:15:0016:19:0005:04:00Semilong
5Johnie WalkerJan RemrMartin Procházka12:34:0017:56:0005:22:00Semilong
6Bonnie & ClydeDana RieglováStanda Novotný12:34:0017:56:0005:22:00Semilong
7To dámeIvana SoučkováPavel Souček11:15:0016:41:0005:26:00Semilong
8Zvítězit, nebo zemřít!Marek LátalMartin Šparlinek12:34:0018:01:0005:27:00Semilong
9Zoufalé manželkyEva TorákováMonika Vlčková09:19:0015:00:0005:41:00Semilong
10SLIM TEAMOndřej LabuťEva Zítková11:15:0017:17:0006:02:00Semilong
11PetBarPetr MarhounBarbora Seidlová10:25:0016:30:0006:05:00Semilong
12NoRIskMartin HanušAdriana Walosczkova11:15:0017:30:0006:15:00Semilong
13RajfšpacírLukáš HanusEva Janoutová09:19:0015:42:0006:23:00Semilong
14Pepa TymPavla ŠimováPavel Šimek09:19:0015:46:0006:27:00Semilong
15JežciJakub HejtmánekAngelina Uvaliyeva10:25:0016:55:0006:30:00Semilong
16Název týmuPetr PejpalAneta Volfová09:19:0016:04:0006:45:00Semilong
17Už tam budem?Tereza OndrouškováHelena Horská09:19:0016:05:0006:46:00Semilong
18ŠtikoviVladimíra ŠtikováFrantišek Štika11:15:0018:05:0006:50:00Semilong
19Neposlušný keckyEva BeránekOksana Jusupova11:15:0018:11:0006:56:00Semilong
20KDYZTAKUPRAVIMETomas JelinekTomáš Blažek10:25:0017:54:0007:29:00Semilong
21MacMicDaniela MackováRoman Mical08:30:0016:10:0007:40:00Semilong
22ŽlutoModrý týmKristýna HrubarováLukáš Penkala10:25:0018:08:0007:43:00Semilong
23MichkétaMarkéta PolákováMichal Šereda08:30:0017:01:0008:31:00Semilong
24ŠtěminikaDominika LangrováTomáš Bušek08:30:0017:01:0008:31:00Semilong
25Beer FeetMiroslav BočekMartin Vávra08:30:0017:01:0008:31:00Semilong
26Pohodanožky z Pomalé rotyDavid PečonkaKristýna Honsová08:30:0017:33:0009:03:00Semilong
27KatetraPetra HadrováKateřina Doskočilová08:30:0017:33:0009:03:00Semilong
28SnailTeamVeronika KračmerováZuzana Pipková08:30:0017:52:0009:22:00Semilong
29Charlie The DogJan JiroutSoňa Karkošková08:30:0019:51:0011:21:00Semilong

Long

PořadíJméno týmuJméno 1.členaJméno 2.členaČas startuČas doběhuČas běhu celkemTyp závoduPoznámka
1Za Plzní do cílePetr ŠtětkaMichal Plzák09:38:0015:38:0006:00:00Long
2Twin towersMartin GaislerJan Pohlodek09:38:0016:06:0006:28:00Long
3Jamapost aneb Pochopíš šnůrové pivo?Martin PochopinJan Streichsbier09:38:0016:44:0007:06:00Long
4Chceme na bednuMartin HanekFilip Joppa08:12:0015:23:0007:11:00Long
5horští orliMatěj HoraJosef Orel08:12:0015:30:0007:18:00Long
6TTNZLukáš HluzeJiri Neurwirth08:12:0015:49:0007:37:00Long
7Rychlý parťák FoundPetr ZelenkaLadislav Hezoučký08:12:0016:25:0008:13:00Long
850 odstínů žízněMichaela HruškováKatarína Nemečkayová08:12:0017:23:0009:11:00Long
9Tak já nevimAlena MaláVojtěch Bodis08:12:0017:25:0009:13:00Long
10GreckoMichael AlexandridisJulie Alexandrdidisová08:12:0019:05:0010:53:00Long
11TripačkyDana HavlínováLucie Bartoňová08:12:0019:07:0010:55:00Long
12THOR (The Home Office Rats)Pavel HruškaMartina Machatová08:12:0019:37:0011:25:00Long

Bike

PořadíJméno týmuJméno 1.členaJméno 2.členaČas startuČas doběhuČas běhu celkemTyp závoduPoznámka
1Patrik rozhodne neprehraPatrik Biňovský13:00:0016:04:0003:04:00Bike
2FuryózoOndřej Lahovský13:00:0016:14:0003:14:00Bike
3Honzův gravel rideJiří Zelinka09:00:0012:41:0003:41:00Bike
4Babie dolyDavid Snorek13:00:0016:43:0003:43:00Bike
5NěcotamnastřelJan HoufekPetr Nováček11:00:0014:49:0003:49:00Bike
6LC2František JežekVojtěch Vaněček11:00:0014:56:0003:56:00Bike
7Bazmek Elite Racing TeamMarek BergauerLuboš Kubík13:00:0017:06:0004:06:00Bike
8Jaroslav ŘehákJaroslav ŘehákJaroslav Řehák11:00:0015:33:0004:33:00Bike
9Böhmewald RadlernLibor StehlíkRadim Janda10:00:0014:43:0004:43:00Bike
10OkoloPetr Janda10:00:0014:45:0004:45:00Bike
11BOHYNĚRadomíra VobrováMiroslava Konvičková07:39:0013:10:0005:31:00Bike
12iMaPPavel Kačírek07:39:0013:13:0005:34:00Bike
13Dycky IntegraceMichal HašekŠtěpán Herčík09:00:0015:56:0006:56:00Bike
14Když poslední, tak spoluAlena VočkováVeronika Unzeitig08:02:0016:08:0008:06:00Bike
15Jedeme to zkusit :o)Miroslava PaulováKateřina Králová08:02:0016:08:0008:06:00Bike
16Veselé plačkyLucie HavlákováPavel Komárek08:02:0016:30:0008:28:00Bike
Patrik
Mám doma 5 ženských různých velikostí a zralosti, a právě proto jsem zanícený běžec na dlouhé tratě a triatlonista.
Petr
Mám rád soutěživost, běhání a týmovost. Když to smícháte dohromady je z toho Raiffrun.
Sledujte nás na instagramu a facebooku!